O NAS

Firma Elinfo Sp. z o.o. powstała 2010r. Została założona na dwóch filarach działalności gospodarczych: firmie Elinfo Zakład Techniczno-Usługowy Marek Napieralski działającej od 1999r. oraz firmy Telekomunikacja i Elektrotechnika P.H.U. Waldemar Picher działającej od 2005r.

Początkowo, w 2010 roku, zatrudnialiśmy 5 osób i wykonywaliśmy zlecenia dla większych firm branży elektrycznej.

W chwili obecnej zatrudniamy już 37 osób i wykonujemy kompleksowe zadania dla wielu Inwestorów i Generalnych Wykonawców takich jak: MOSTOSTAL ZABRZE, SKANSKA, TRASCO, PA NOVA, CERMAG CONSTRUCTION, ALFA DACH ,SIRBUD, TWS, ULTRANET i DALDEHOG. W skład naszej kadry wchodzi trzech kierowników budów, jeden projektant oraz trzech inżynierów budowy. Do dyspozycji pozostają również nasi stali partnerzy – firmy podwykonawcze, które są w stanie, w razie potrzeby wzmocnić nasz zespół o dodatkowych 30 elektromonterów. Dzęki tak licznej i profesjonalnej załodze jesteśmy w stanie samodzielnie przeprowadzić każdą inwestycję od wykonania projektu, kosztorysu inwestorskiego przez skompletowanie dostaw, wykonanie zadania po uruchomiemnie obiektu i odbiory końcowe.

Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami dla największych sieci handlowych. Dla TESCO zrealizowaliśmy takie budowy jak :Poznań, Częstochowa, Łodź, Gliwice, Lublin, Rzeszów, Bielany Wrocławskie, Kielce, Żary, Inowrocław, Opole, Szczecin, Jelenia Góra, Zielona Góra, Warszawa i Gorzów Wielkopolski. Dla LEROY MERLIN wybudowaliśmy lub przebudowaliśmy sklepy w Koninie, Bełchatowie, Wrocławiu, Świdnicy i Mikołówie. Dla sieci BIEDRONKA wybudowaliśmy sklepy w Stroniu Śląskim i Legnicy. Dla INTERMARCHE wybudowalismy sklep w galerii handlowej w Tomaszowie Mazowieckim. Dla LIDL zbudowaliśmy sklepy w Warszawie i Wrocławiu, a dla sieci KAUFLAND przebudowaliśmy sklep w Inowrocławiu. Braliśmy również udział w dużych realizacjach przemysłowych, komunalnych i publicznych np. BASF w Środzie Śląskiej, STADION MIEJSKI we Wrocławiu i IZBA SKARBOWA we Wrocławiu. Dla naszych zleceniodawców wykonaliśmy instalacje elektryczne i słaboprądowe w obiektach mieszkaniowych w Siechnicach i Wałbrzychu oraz w wielu interesujących obiektach biurowych Aurea, Hydral, Grota czy Techland. Budowaliśmy również kilka galerii handlowych w Bielawie, Bolesławcu, Chojnicach czy Kamiennej Górze. Remontowaliśmy również obiekty zabytkowe w Szczawnie Zdroju – Biały Domek oraz Dom Zdrojowy .

Od 5 lat z powodzeniem realizujemy zadania dla Tauron Dystrybucja S.A. zarówno w zakresie projektowania, dostaw i wykonawstwa (ponad 500 projektów, 800 dostarczonych rozdzielnic oraz 900 wykonanych zadań). Jesteśmy kwalifikowanym wykonawcą Tauron Dystrybucja S.A. dla oddziału Wrocław dzięki czemu możemy wykonywać zadania niedostępne dla innych firm wykonawczych takie jak: dostosowanie stacji transformatorowych wieżowych, słupowych i wnętrzowych dla potrzeb programu zdalnego odczytu liczników energii elektrycznej AMI, komleksowe remonty stacji transformatorowych wieżowych oraz dostosowanie stacji transformatorowych wnętrzowych do potrzeb telemechaniki.

Nasze doświadczenie oraz wyszkolenie pozwala nam elastycznie dostosować się do potrzeb potencjalnego klienta i realizować bardzo różnorodne zadania dzięki czemu jesteśmy odporni na wachania koniuktury w branży budowlanej.